Sportiniai bateliai NEW AGE (Žydra)

Nauja prekė

22,98 € su PVM

Prekės ženklas "New Age" rinkai gamina avalyne jau 20 metų, kuri yra skirta jauniems žmonėms, žinantiems savo poreikius.

Smulkiau

Prekės ženklas "New Age" rinkai gamina avalyne jau 20 metų, kuri yra skirta jauniems žmonėms, žinantiems savo poreikius.

Šio gamintojo tikslas, kaip sako jie patys, - pasiūlyti aukštos kokybės produktus prieinamomis kainomis. Gamyboje naudojamų medžiagų kokybė, dizainas bei eksplotacinės savybės iš esmės niekuo nesiskiria nuo pasaulyje pripažintų prekės ženklų.

Pateikta lentelė yra informacinio pobūdžio. Perkant rekomenduojame rinktis tokį batų dydį, kokį įprastai avite.

DydisVidpadis
3522,5 cm
3623 cm
3724 cm
3824,8 cm
3925,5 cm
4026 cm
4126,5 cm

Vidpadžio ilgis yra lygus pėdos ilgiui. Matuojant savo pėdą, viso pado ilgis gali būti ilgesnis 0,2-1,0 cm priklausomai nuo batų priekio (priekio formos). Renkantis dydį reikia atkreipti dėmesį į pėdos plotį. Labai siaura pėda slinksis į priekį, o per plati gali apriboti kojos įkišimą į batą. Batai yra matuojami pagal standartinį vidpadžio ilgį.

PATARIMAS: Jei norite tiksliai sužinoti savo pėdos ilgį ir palyginti jį su vidpadžio išmatavimais, matuokite atstumą nuo kulno iki nykščio viršaus. Siekiant tiksliausių išmatavimų, matuojant padėkite pėdą ant popieriaus lapo ir pieštuku pažymėkite savo kulno ir nykščio pradžią bei gautą atstumą tiksliai išmatuokite. Yra ir kitas būdas, daug paprastesnis, bet neką blogesnis – tiesiog išimkite vidpadį iš savo jau turimos avalynės ir jį išmatuokite.

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

AVA lingerie