Nauja Kojinės 037 Fluo (Geltona) Padidinti

Kojinės 037 Fluo (Geltona)

Nauja prekė

2,99 € su PVM

"STEVEN" įmonė veiklą pradėjo 1995 m., iki šiol savo veiklą vykdo drabužių rinkoje. Nuo to laiko kompanijos gaminiai įgijo labai gerą reputaciją ne tik Lenkijoje, bet ir užsienyje.

Smulkiau

"STEVEN" įmonė veiklą pradėjo 1995 m., iki šiol savo veiklą vykdo drabužių rinkoje. Nuo to laiko kompanijos gaminiai įgijo labai gerą reputaciją ne tik Lenkijoje, bet ir užsienyje.  Įmonė sukūrė gerą prekės ženklą, suteikianti klientui produkto kokybę ir ilgaamžiškumą, taip pat estetinę realizavimo kokybę ir, visų pirma, prieinamą kainą.

Gamyboje taikomos naujausios technologijos ir aukščiausios kokybės žaliavą. Galimybė naudoti daugybę spalvų, stilių ir dizainų leidžia įmonei patenkinti labiausiai reiklių klientų, kurie vertina komfortą ir, svarbiausia, kokybę, skonį. Kolekcijoje galite rasti elegantiškas formines kojines, klasikines, sportines ir sveikąsias, taip pat kojines, kelnes kojines ir pėdkelnes.

Kompanija nuolat dalyvauja parodose ir užsienio mugėse, tokiose kaip "Salon International De La Lingerie Paris", "Body View", Diuseldorfe ar "KyivFashion", kurios yra didžiausios tarptautinės apatinių, paplūdimio ir trikotažinių drabužėlių parodų.

Sudėtis: 75% poliesteris, 23% poliamidas, 2% elastanas.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

AVA lingerie