Prekių sąrašas pagal gamintoją Zajo


Kompanija ZAJO, 1996 liepos 1 dieną, savo namų garaže įkūrė Juraj Kralik. Verslo idėja kilo dėl laisvalaikiui ir žygiams skirtų kelnių (žinomų, kaip kaprio stiliaus kelnės) trūkumo Slovakijos rinkoje. Pragmatiškai išaugus dideliam poreikiui "išlikti sausam gamtoje", kompanija tapo dideliu ir reikšmingu žaidėju rinkoje, kuriant ir gaminant lauko drabužius bei tam skirtą inventorių.


Metams bėgant kompanija praplėtė siūlomos produkcijos asortimentą, nuo vieno kelnių modelio skirtų žygiams, iki plataus asortimento drabužių, skirtų visoms laisvalaikio ir profesionalaus sporto veikloms. Dabartinės įmonės kolekcijos yra papildytos, tokiu inventoriumi, kaip palapinės ir kuprinės. Kuriamos kolekcijos yra pritaikomos prie vartotojų poreikių bei naujausių tendencijų. Taip pat, kaip tarptautinės rinkos įmonė su augančiu kokybės poreikiu, gamyboje naudoja aukštos klasės medžiagas. Bendradarbiauja su tokiais medžiagų gamintojais kaip Polartec (USA), Toray (Japonija) ir Carvico (Italija). Kompanija YKK (Japonija) aprūpina, labai svarbia kiekvieno gaminio dalimi - užtrauktukais.


2007 metais įmonė pakeitė savo prekinio ženklo išvaizdą bei buvo akredituota pagal ISO 9001 ir ISO14001 standartus. Aukštą ZAJO produkcijos kokybę įrodo ir tai, kad gaminiai yra pripažinti ir mielai naudojami įvairiuose visuomenės informavimo projektuose (kaip žinomų žmonių laukinės gamtos stovyklose, Miss Universe 2008 ir aprūpinant Slovakijos televizijų įvairių laidų vedėjus) ir žinoma daugybė remiamų ekspedicijų, įvairiuose pasaulio kampeliuose (Lipari, Himalajai, Tiličas ir kt.)


Šiuo metu ZAJO dirba su daugiau nei 60 prekybos atstovų Slovakijoje. Taip pat produkciją galima rasti daugiau nei 17-koje valstybių. Pradžių pradžia prasidėjo nuo vieno modelio - kaprio stiliaus kelnių. Dabar ZAJO kompanija siūlo daugiau nei 150 įvairaus dizaino drabužių bei inventoriaus.

Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų
Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų